Küsimus:
Kas "ühistranspordi" rong sobib Lego City rajaga?
William Grobman
2011-10-29 19:03:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Muu hulgas sisaldab komplekt 8404 rongi, kuid sellega ei kaasne ühtegi rööbasteed (vt komplekti 7499). Kas see rong sobib nende Lego City rööbastega? Ma näen, kus see on rohkem elektritroll ja kui see pole rööbastega ühilduv, kas see on vähemalt ratastega?

Neli vastused:
#1
+9
Pubby
2011-10-29 19:25:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See kasutab rongirattaid, mis tähendab, et see peaks Lego rajal töötama.

enter image description here enter image description here

Allikad:

Telliskivide komplekt inventuur

LEGO ehitusjuhiste otsing

#2
+7
craigmoliver
2012-04-24 07:49:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See on mõeldud CITY rajal leiduvate kurvide käsitlemiseks. Siin on detail keskmisest autost. Seal on keel ja soon, mis võimaldab keskmistel ratastel kõveruste võimaldamiseks libiseda vasakule ja paremale. Vajadusel postitan video mootoriga rongist, mis seda lükkab.

enter image description here

Cheer's Craig, väga kasulik detail :)
#3
+4
Ambo100
2011-10-29 19:27:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teatud määral jah. Tramm töötab sirgetel rööbasteedel hästi. Tundub, et tramm ei olnud mõeldud kasutamiseks CITY rööbasteedega.

Rattateljed on fikseeritud ühte punkti, nii et nad ei saa kumerates rööbasteedes hõlpsasti liikuda. Lihtne modifikatsioon peaks selle parandama.

#4
+2
Joubarc
2012-04-24 12:13:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kasutatav ratas on tavalistest rongiratastest väiksem ja seda ei kasutata tavaliselt kunagi rongikomplektides; kuid rohkem väiksematele rongilaadsetele asjadele ( Spider-Mani metroo, Indiana Jonesi kaevanduskäru, rattaratas, rööbaste hooldusvahendid...)

Nii et nad töötavad tavalisel rööbastel, kuid nende väiksem suurus tähendab, et neil on suurem tõenäosus rööbastelt välja sõita ja neil on telje ümber suurem hõõrdumine kui tavalistel rongiratastel. Sirge rada on kindlasti OK, eeldatavasti on kurvid ka head, kuid olge ümberlülituste juures ettevaatlik.

Igal juhul kasutavad paljud fännid oma oma trammide ehitamiseks sama ratast ja mõnel õnnestub neid isegi mootoriga juhtida.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...