Küsimus:
Kas LEGO Group mõistab sõja mänguasju?
Erik Olson
2011-10-28 03:09:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Milline on LEGO grupi seisukoht sõjamänguasjade osas? Teised kaubamärgid valmistavad tanke ja armee asju. Märkasin, et LEGO komplektides on Star Warsi tootevalikus realistlikumad relvad kui varem. Mis sellest saab?

Kuus vastused:
#1
+52
Zhaph - Ben Duguid
2011-10-28 03:25:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Omamoodi.

LEGO Grupi ettevõtte vastutuse aruandest:

Juhend relvade ja konfliktide kohta LEGO kogemustes

Suur osa LEGO minifiguuridest kasutab relvi ja eeldatakse, et laste rollimängu raames laaditakse neid regulaarselt üksteise relvadega. LEGO grupis tunnistame, et mängulised konfliktid on eriti levinud 4-9-aastaste poiste seas. Sisemine ajend ja vajadus katsetada omaenda agressiivseid tundeid, et õppida tundma teiste inimeste agressioone, on enamikul lastel olemas. See omakorda võimaldab neil konfliktide käsitlemist ja äratundmist mänguvälistes stsenaariumides. Sellisena peab LEGO Grupp konfliktimängu täiesti vastuvõetavaks ja laste arengu lahutamatuks osaks.

Tunnustame ka laste tõestatud võimet mängu reaalsusest eristada. mängude ja konfliktide vahel õige tasakaalu säilitamiseks oleme aga mitu aastat kinni pidanud kirjutamata reeglitest. 2010. aastal oleme need reeglid vormistanud juhisena konflikti ja relvade kasutamise kohta LEGO toodetes. Põhieesmärk on vältida realistlikke relvi ja sõjatehnikat, mida lapsed võivad kogu maailma kuumadest kohtadest ära tunda, ning hoiduda LEGO toodete kohta suhtlemisel vägivaldsete või hirmutavate olukordade näitamisest. Samal ajal on eesmärk, et LEGO kaubamärki ei seostataks probleemidega, mis ülistavad konflikte ning ebaeetilist või kahjulikku käitumist.

2010. aasta aruande leht 26.

Aga LEGO Halo? Ma ei näe seda nende veebisaidil, kuid LEGO logo on kirjutatud mõnele LEGO Halo mudelile (Halo nagu MA videomängus)
@annonymously Halo komplektid valmistab "ühilduv" tellistest ehitusmänguasjade ettevõte MegaBloks. Kas teil on linke LEGO kaubamärgiga linkidele? Kuid mõlemal juhul oleks neid hõlmatud "vältige realistlikke relvi".
SMG on minu arvates üsna realistlik, kuid võib-olla on see tõesti lihtsalt megablokk.
Kõik asjad, mida ma võisin leida, on kõik AFOLi valmistatud ja tavaliselt kasutatakse BrickArmsi, realistlike relvade looja kolmanda osapoole relvi. Tõepoolest, TT Games väitis (kui LEGO Halo mängu aprillinaljad tegid ringi): "" Halo "ei ole noorte mängijate vanusepiiranguga mäng ja meile ei sobi inimesi omamoodi värbama seda kogemust. "
#2
+23
Matt Grum
2011-10-31 18:39:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nende positsioon on aastate jooksul muutunud, reageerides nii suhtumise muutumisele kui ka kaubanduslikule survele ja LEGO-entusiastide kasvavale vanusele!

Algselt olid LEGO-klotsid saadaval ainult erksates põhivärvides, nt. punane sinine ja kollane, rohelise silmatorkava puudumisega, välja arvatud alusplaadid. Tundub üsna tõenäoline, et see oli tahtlik katse takistada inimestel Euroopas roheliseks värvitud tankide ja sõjaväesõidukite ehitamist. LEGO looja oli teadaolevalt patsifist ja sellel teemal on kindlad arvamused.

Mäletan, et kui Pirates-seeria 1989. aastal välja tuli, olid need esimesed komplektid, mis sisaldasid otseselt tulirelvi: muskette , püstolid ja kaanon. Piraatide sari oli ka esimene, mis hõlmas mitte naeratavaid nägusid, võimaldades figuuridel näidata rohkem emotsioone, sealhulgas viha. Ehkki LEGO lossikomplektides olid relvad olnud kümme aastat varem, viitasid rüütlite ja valvurite laiad naeratused agressiivsuse puudumisele.

Kosmosekomplektides on alati olnud ebaselgust, mis on relv ja mis on teaduslik instrument, ehkki hilisemates komplektides täheldatakse sama suundumust suurema konflikti poole. Konkurss teiste tellistest mänguasjadega, mis sisaldavad nii sõjalisi komplekte kui ka filmi sidemeid, on põhjustanud konflikti / agressiooni paljude hiljuti tehtud LEGO-komplektide peamiseks tunnuseks, mis tõenäoliselt ajendas LEGO-d sellel teemal ametlikus sõnumis vahetama ülal lingitud ettevõtte vastutuse aruandes.

kas väidet "Tundub üsna tõenäoline, et see oli tahtlik katse takistada inimestel tankide ja sõjaväesõidukite ehitamist"?
noh, ma leian, et LEGO exec kaameras seda kordab [sellest videost] (http://www.dailymotion.com/video/x8ibuo_james-mays-top-toys-1-3_fun) kell 8:36 - Jorian Murray "Lego Ad Exec" ütleb: "[asutaja] (http://et.wikipedia.org/wiki/Ole_Kirk_Christiansen) oli patsifist ja ta ei tahtnud absoluutselt, et LEGO-d kasutataks sõjamängude jaoks, ja seetõttu, kui see algselt lansseeriti , nad töötasid lihtsalt väheste põhivärvidega. " Pole selle allikaga siiski päris rahul.
Mõni kosmosekomplekt enne 1989. aastat sisaldas osi, mida võiks tõlgendada ulmeliste relvadena (lõhkajad, faaserid jne), kuid mida võiks tõlgendada ka taskulampide, teleskoopide, kaamerate või muude seadmetena, mida astronaudid võivad kosmoses kanda. Mis need osad olid * mitte *, oli siiski realistlik - selleks tuli * oma fantaasiat kasutada *, et välja selgitada, mis need on või võiksid olla, selle asemel, et lihtsalt alla vaadata ja öelda "oi, see on 18. sajandi Euroopa püstol".
"ettevõtte vastutuse aruanne" on nüüdseks surnud link: /
#3
+13
Ali
2011-10-29 01:05:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma usun, et sõjakomplekte pole legos lubanud esimesest päevast, olles sageli tsiteeritud põhjus, miks Ole Kirk Christiansen seda ei teinud, taandada sõda „lapsemängu olekuks“. Ta oli väidetavalt ka patsifist ja ma leidsin allika, milles öeldakse, et kuigi lego võib toota üldisi relvajuppe, ei modelleeri nad kunagi otseselt kaasaegset relva ega tooda ka nende komplekti.

Nagu öeldud ( Ma arvan, et Christiansen jälgis „Ultimate Lego Bookis”, et „armee värvides” (st rohelisi, pruune ja oliivrohelisi) telliseid ei toodeta. See muutus aga hiljem, kui erinevad komplektid nõudsid loomulikult neid värve.

Loodetavasti aitab see!

#4
+7
RedRiderX
2011-10-28 03:22:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGO on sõjaga seotud komplektide suhtes alati pisut ebameeldiv olnud, mis võib olla osa põhjusest, miks enamik kohandatud osade tootjaid on spetsialiseerunud realistlikele relvadele.

Kuna nad olid peamiselt laste mänguasjad, olid nad häbenenud alguses tankide ja lahingute kujutamisest eemal. Võib öelda, et kuna popkultuuril oli sõja mängimisega lihtsam hoiak (videomängud olid selles ilmselt suur osa), leevendas LEGO ka selle poliitikat. Ma arvan, et esimesed LEGO-komplektid sisaldasid mängukahureid minifiguuridele, võib see olla 90ndate aastate lõpupoole lääne teema.

Võimalik, et varem olid olnud laser-lõhkajatüüpi relvad kosmose ja tähesõdade teemadega. . Nüüd näib, et koos Indiana Jonesi ja teiste nende omandatud filmilitsentsidega lubab Lego taas nende komplekte vägivaldsemalt kujutada.

Ei, juba piraatidel (ja sinimustvalgetel või punavalgetel piraatide vastastel jõududel) olid kahurid, püstolid ja vintpüssid ning see oli 90ndate alguses (või isegi 80ndate lõpus).
@PaŭloEbermann: Tõsi, kuid neil oli selliseid ajaloolisi relvi, nagu on näha igas ajaloomuuseumis. Metsiku lääne teemal võeti kasutusele moodsama välimusega püstolid ja vintpüssid ning neid kasutati Indiana Jonesi komplektides uuesti - kombineerituna seejärel sõidukitega, mis võiksid esimest korda mööduda kaasaegse sõjaväena, ja lisaks täiendati neid [ moodsama väljanägemisega püssivarustus] (http://www.peeron.com/inv/parts/62885).
#5
+7
KevinS
2012-11-16 12:28:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ehkki praegused plastikust lego-püssid on tavaliselt taltsamad (lõhkajad, piraadipüstolid), ei olnud see nii 1940. aastate puitmänguasjade, sealhulgas selle kuulipildujaga aastast 1945. See on umbes 18-tolline ja teeb ratta- tat-tat heli vända keerates.

Wooden Lego Machine Gun

Tore saak, kust sa selle leidsid?
Kuigi leidsin selle foto veebist, on mul tegelikult üks neist. Minu oma on natuke toredam, mitte nii kulunud.
#6
+5
JW8
2011-11-01 21:58:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Isegi mõnel klassikalisel komplektil olid lossid / rüütlid koos relvadega, kuigi enamik minifigisid otsustati vägivallatu kategoorias (astronaudid jne).

Nagu teised plakatid on märkinud, on paljud uued litsentsitud komplektid (Star Wars & Indiana Jones) vägivaldsemad, kuigi sageli fantaasiakeskkonnas.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...