Küsimus:
Milliseid muudatusi tehti Maerski sinises?
Kramii
2011-10-27 10:35:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen lugenud, et LEGO muutis hiljuti Maerski sinist värvi. Kas see on tõsi? Kui jah, siis miks nad muutusi tegid?

Olin osa sellest meeskonnast, kes projekti kallal töötas. Ma saan mõned märkused värvide, muudatuste, muudatuste tegemise taga olevate otsuste jms kohta. Paar ülaltoodud vastust olid tegelikult väga head. Kas siia on võimalik postitada mõned meie algsed märkmed projektist? Jagaksin hea meelega. Tks, Dav
Tere, @davis-lipis ja tere tulemast Bricksisse. Eelmise postituse pärast pole muret - oleks väga hea meel, kui jagaksite seda, mida teate, ja aitaks teid enam kui hea meelega. Pakume siin StackExchange'is pildimajutust, kuid arvan, et nende esialgseks lisamiseks vajate vähemalt 10 mainet. Kui muudate oma vastust nii üksikasjalikult kui võimalik ja kui võimalik / vajate mõne pildi linki või kaht, olen kindel, et keegi meist saab neid teie jaoks tekstisiseselt muuta.
üks vastus:
#1
+15
Joubarc
2011-10-27 11:27:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Arvestades, et värve on toodetud selgesõnaliselt ja ainult Maerski komplektide jaoks, on väga ebatõenäoline, et nad seda muudaksid. Enamik inimesi näib nõustuvat, et kõigi Maerski laevakomplektide puhul on kasutatud sama värvi.

Sellest hoolimata peate arvestama sellega, et isegi kui LEGO ei kavatsenud kunagi muuta värv, väikesed toonivariatsioonid on alati võimalikud (punane ja lilla on sellele palju vastuvõtlikumad). Samuti kasutas LEGO Maerski puhul kogu oma varu 2006. aastal ja ütles toona, et nad ei väljasta Maerski komplekte seetõttu. Kuid Maersk mõistis, et nõudlus on suur (LEGO kaalus mingil hetkel laevade jaoks muud värvi versiooni) ja nõustus, et LEGO valmistaks hiljem uue partii. Seega on need tegelikult erinevad partiid, mida eraldab paar aastat, mis tähendab, et värvitooni muutusi märgatakse tõenäolisemalt kui siis, kui need ilmuvad järk-järgult aja jooksul.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...