Küsimus:
Mis on hea suhe telliste ostmiseks?
Pubby
2011-10-27 21:43:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Soovin oma kollektsiooni lisada, ostes 2x4,2x2,1x2 ja 1x1 erinevat värvi tellist. Ma tahan, et need oleksid üldotstarbelised tellised, peamiselt skulptuuride ja ehitiste jaoks.

Milline on osade hea suhe? Kas peaksin näiteks ostma enamasti 2x4 või 2x2? Milliseid värve kasutatakse kõige rohkem?

Ma saaksin enamasti hallid ja mustad 1x4 ja 2x4, siis 1x2, 1x3, 1x6 ja 2x2. Ostaksin ka mõned 1x1-d, kuid need ei sobi helistruktuuride loomiseks. (Kas olete kunagi proovinud ehitada tugevat seina 1x1s-st?) Igatahes, kuna ma pole suurte konstruktsioonide ehitamisel tõeline kogemus, lasen sellel jääda kommentaariks - kui te ei arva, et see peaks olema vastus.
See küsimus on uskumatult subjektiivne. Kollases kasutan enamasti 1x1 ja 2x2. Iga vastus kehtib seni, kuni näete unes projekti, mille jaoks see pole!
@ErikOlson Ma arvan, et sellele saab konstruktiivselt vastata. On subjektiivne osa, aga ka objektiivne osa, mis on seotud tükikeskmiste keskmistega. Eksperdid teavad, et millegi ehitamiseks on hulgaliselt viise, kuid nad teavad, et ehitamisel on parem kasutada tükki A B asemel, mis siis suhted tekivad.
Subjektiivsed küsimused on sageli halbade küsimuste osad, kuid mitte kõik subjektiivsed küsimused pole halvad: http://blog.stackoverflow.com/2010/09/good-subjective-bad-subjective/. Eelkõige on see küsimus _ õiglane ja erapooletu, kutsub faktikogemusi ja pole mõttetu sotsiaalne lõbu_ (see lahendab tõelise probleemi). Omakorda peame veenduma, et vastused on pikad, selgitama, miks ja milleks on Lego ekspertide ehitajate tegelikud kogemused. (Ma pole ka kindel, kas see on subjektiivne - vean kihla, et kui teete komplektide koosseisus veidi numbreid, võivad ilmneda mõned huvitavad mustrid.)
Kaks vastused:
#1
+9
Ambo100
2011-10-27 21:56:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Värvid

Raske öelda, milliseid värve kasutatakse kõige rohkem. Mul on kuus erinevat värvi tellist, mida pean iga päev linnaehitamiseks hädavajalikuks:

  • (mustvalge) must & valge
  • (esmane) punane, roheline & Sinine
  • (teisene) kollane

Valisin need kuus värvi, kuna neid müüakse tavaliselt ämbrites ja vannides ning need on laialt saadaval. Neil on tavaliselt parim telliste ja hinna suhe ning nad on ka väga mitmekülgsed. Enamikust mudelitest saate ehitada neist kuuest värvist. Need on juhtumisi ka ainsad kuus värvi, mida NXT / EV3 värvisensor tunneb ära.

Box of Lego bricks

Kollektsiooni täienedes saate parema ülevaate selle kohta, milliseid asju soovite ehitada. Keskaegsetele mudelitele spetsialiseerunud ehitaja leiaks ilmselt olulisi värve nagu hall ja pruun.

Tellised

Hea osade suhe on teie vajadustest sõltuvalt erinev.

Oletame näiteks, et tahtsin alloleval pildil seina ehitada, vajaksin 40 1x2 ja 8 1x1 seinu. See oleks viie 1x2 suhe iga 1x1 kohta.

Brick wall

Loomulikult ei kehti see kõigi ehitatavate asjade kohta, peate selle põhjal teadma, mis loomingut proovite tee.

#2
+3
Joubarc
2011-10-28 00:25:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui soovite hankida varusid sisemise struktuuri ehitamiseks ja värv pole oluline, valige odavam. Sinine on hea kandidaat, punane mitte. Must peaks ka korras olema.

Mis puutub suurustesse, siis sellele pole reaalset võimalust vastata, kuid kui ehitate 2 naela laiust, on kõige rohkem vaja 2x4, mille otsteks on kriips 2x2 . Neid on tavaliselt kõige hõlpsam leida ja odavamaid kui pikemaid.

Ühe naastulaiuse hoone jaoks vajate otsadeks muidugi 1x1, kuid ainult 2x2 kasutamine võib olla tülikas, kui ei soovi efekti (proovige 1x2 tumepunases plaadis olev kaev, see on suurepärane), nii et siis soovite varuda 1x4, 1x6 ja 1x8. Jällegi kontrollige naastude hindu.

Kuid kui olete nõus ostma suuri koguseid ja olete hea hinnaga, on kõige lihtsam teha täis vannide abil - ja siis ei pea te muretsema, millised need, mida saate sortimendi fikseerimisel. Samuti võiksite kontrollida konkreetsete loojakomplektide kliirensit (majad on hea 1x telliste allikas).

Kas vannid on tõesti hea pakkumine? Mõni kiire matemaatika paneb tellise hinnaks 0,15 dollarit, samas kui telliselink jääb alla 0,05 dollari
[6177] (http://shop.lego.com/en-US/LEGO-Basic-Bricks-Deluxe-6177): 650 tellist hinnaga 29,99 $. [3598] (http://www.brickset.com/detail/?set=3598-1) oli 2000 tellise eest umbes 50 dollarit. Kuid need on ametlikud hinnad, mõnikord saate neid madalama hinnaga. Aga jah, kontrollige alati hindu.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...