Küsimus:
Kui palju minifigu on tegelikult kosmoses lennanud?
Erik Olson
2011-10-28 14:00:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tahan teada, kui paljud on kosmoses käinud (nad ei pea olema tagasi pöördunud.)

Kosmoses, kuid minifigu pole (saksa keeles): http://it-republik.de/jaxenter/artikel/Java-goes-to-space-0092.html
STS-134 missioonil oli mõni LEGO, kuid ma ei leidnud minifigide kohta teavet. Samuti ei ole ma näinud ühtegi aruannet LEGO kohta, mida missiooni ajal tegelikult oleks kasutatud. Lihtsalt pressiteates öeldakse, et LEGO käivitatakse. Keegi teab rohkem?
Kuus vastused:
#1
+22
Zhaph - Ben Duguid
2011-10-28 14:13:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tegelikud kosmoses olevad minifiguurid

ISS-i missioonilt on postitatud arv videoid, kus näeme jaamas selgelt ühte astronauti (Satoshi Furukawa) käes mõnede minifiguuridega mudel:

Minifigs In Spaaaaaaace!

Galerii lehtedel on loetletud „Töötamine ja kosmoses elamine - need on LEGO mudelid näidatud videotes "

Kaadrites on vähemalt 7, kui mitte 8 minifigu (eeldades, et kõik juuksed ja näod on osa täielikust minifigist, selle asemel, et kehasid laseks kaadrite jaoks uuesti kasutada) ):

Working at the the equipment wall Computers Getting ready for a space-walk Sleeping Quarters Going to the toilet Exercise Machines

See näib olevat esimene kord, kui tegelikud liigendatud minifigid ametlikult kosmosesse.

Rumeenlane nimega Oaida Raul saatis 31. detsembril 2011 Lego Shuttle [bs: 3367] ilmapalliga üles "kosmose servale", kuid pole veel vabastanud tegelikud saavutatud kõrguse näitajad:

2001: Telliskivi Odüsseia

LEGO Shuttle on a weather balloon

Kaks Kanada üliõpilast saatsid M uurige kuni stratosfäärini 2012. aasta jaanuaris, mis on piisavalt kõrge, et näha maa kumerust, millest on teada Toronto Stari lehtedel:

Minifigure in the Stratosphere, about 24,000KM up

Minifiguuride kujud

Enne seda on ametlikult kosmosesse saadetud minifiguurile kõige lähemal kolm spetsiaalselt ehitatud alumiiniumist minifiguurikuju, mis sel aastal JUNO kosmoselaevale kerkisid:

JUNO kosmoseaparaat kolme kujukese viimiseks Jupiteri orbiidile

The Roman god Jupiter, his wife Juno and Galileo Galilei
Rooma jumal Jupiter, tema naine Juno ja Galileo Galilei

See juhtmega artikkel lõpetab:

See ainulaadne projekt on naeratanud paljude Nasa ja Lego töötajate nägusid ning äratanud huvi teiste osariikide vastu kosmoseagentuurid samuti. Kas LEGO minifigid võtavad varsti veel ühe kosmosereisi? Aeg näitab. Kuid kuni selle päevani jälgige taevas universumi kõige kiiremini liikuvaid mänguasju.

LEGOSpace.com-i nõue sügava lingimise toetamata jätmise kohta jätab mind ebaõnnestunuks, kuid kui te lähete haridusblogi ja kerite neljapäevani, 4. augustini 2011

LEGO® minifiguurid kosmoseuuringute edendamise missioonil

Kolm LEGO® minifiguuri jätavad Juno sügava kosmose sondile täna maa viie aasta jooksul Jupiterisse, et laiendada teadlikkust planeediuuringute tähtsus.

Pilte minifiguuridest

Enne neid kahte missiooni on reklaamitud varasemaid missioone kui minifiguuride saatmist kosmosesse kuigi tegelikult olid need minifiguuride pildid:

LEGO tellised ja tooted on olnud mitmel kosmosemissioonil. Viimane missioon NASA-ga oli 2004. aastal, kui kaks astronaudi minifiguuri sõitsid Marsi uurimissõidukitel Spirit ja Opportunity .

Millal tegelikkuses juhtus:

Täna tagastas Opport Marsilt pilte veel kolmest „LEGO tellistest“ ja Sandy Moondustist, LEGO teisest „astrobotist“. Minifiguur.

A stylised picture of a Mini-figure on mars

Nad ei öelnud, et need olid esimesed, kas pole?
@ErikOlson, nope, kuid nad tegid sellest suure asja, Lego kirjutas projekti ja ajakirjanduses ei öeldud, et seda oleks tehtud enne "Need ühinevad kosmoses järgmiste minikujudega".
#2
+6
Kyle Clayton
2019-04-10 01:12:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ülivana niit, kuid tahtsin panustada :) Olen Blue Originiga insener ja saadan selle minifigu hiljem sel kuul New Shepardi raketile!

Generic 1980-something space guy flying on Blue Origin's New Shepard later this month!

Suurepärane Foto! Täname, et jagasite seda meiega. StackExchange'i "vanadele" postitustele vastamine on hea asi. See pole lihtsalt foorum või teadetetahvel. Kas panite minifigile nimeks?
#3
+4
Erik Olson
2011-10-28 14:52:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Alates 2010. aastast on ISS-is olnud legokomplekte, kuid eelposti ametlikult mehitavaid minifigu ei mainita.

#4
+3
oezi
2011-10-28 14:13:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

selle NASA artikli järgi: vähemalt 3 - galileo galilei, jumal Jupiteri ja tema naise Juno minifigisid.

NASA Jupiteriga seotud Juno kosmoseaparaat viib Galileo Galilei, Rooma jumala Jupiteri ja tema naise Juno 1,5-tollise sarnasuse Jupiterile, kui kosmoseaparaat stardib sel reedel, 5. augustil [2011].

#5
+1
Joubarc
2011-10-28 14:20:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tegelikult arvan, et õige vastus sellele on "ei ole".

Kuigi kaks astrobotit, Sandy Moondust ja Biff Sterling olid mõeldud jälgige kahe Marsi uurimissõiduki seiklust, need sisaldasid ainult pilte neist, mitte tegelikke minifigisid.

Nii et meile jäävad JUNO kosmoseaparaadi kolm eritellimusel valminud alumiiniumist minifigu, kuid pidades neid minifigideks on natuke venitada. Minu jaoks on need vaid minifigide kujud, mitte päris. Nad pole isegi kollased!

ISS-il pole minifigu?
Kollane olemine pole põhjus, miks neid minifiguuridest välja jätta;) Praegu on palju "mittekollaseid" tähemärke, sealhulgas litsentsimata Minifiguuride vahemikust (Zombie, Libahunt, nõid, vampiir jne)
@ErikOlson - pole kindel minifiguuride osas - siin on ISS-is Duplo video: http://www.legospace.com/en-us/Videos/Default.aspx#354655
@Erik: pole minu teada, kuid võin eksida.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...