Küsimus:
Kas DUPLO klotsid sobivad kuidagi LEGO klotsidega?
fredley
2011-10-26 01:16:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas ma saan mudeli ehitada nii DUPLO kui ka LEGO plokkidest? Kas need sobivad kokku?

Viis vastused:
#1
+60
user23
2011-10-26 01:20:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jah! Võite lisada LEGO DUPLO peale ja DUPLO LEGO peale. Siin on näide The Brick Blogger -st:

LEGO and DUPLO stacked on each other.

Kuna LEGO virnastamine DUPLO peale nõuab LEGO toru alumist osa ( et sobida DUPLO telliste õõnesse ülaosasse), ei jaga paljud "LEGO-ga ühilduvad" tellised seda ühilduvust DUPLO-ga - parimal juhul võite DUPLO-d nende peale laduda, kuid mitte vastupidi.

Lisaks saate DUPLO-ga kasutada ainult mõnda tüüpi LEGO-klotse. Plaate, plaate ja muid modifitseeritud tükke ei saa DUPLO-ga virnastada. DUPLO saab õnnelikult plaatide peal istuda, kuid plaadid ja plaadid tasakaalustavad ainult Duplo peal, nii pole nende vahel tõelist sidurit.

JANGBRiCKS-il on seda selgitav kena video: http://youtu.be/abdZ2pSnde0
#2
+5
Peter Green
2018-01-02 06:11:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mõni element ühildub, teine ​​mitte. IIRC

  • Tavaliste duplo-naastude peale saab virnastada tavalised 2x2, 2x4 jms legotellised ning need sobivad ja hoiavad hästi.
  • Te ei saa katta ainult osa naastust, nii et paaritu mõõtmetega tellised ei saa täielikult duplo peale laduda ja 1xn osad ei saa duplo peale üldse laduda.
  • Kõverate servadega tellised on samuti kokkusobimatud.
  • Õhukestel plaatidel pole piisavalt sügavust, et võtta kõrgem Duplo naast.
  • Duplo telliseid saate virnastada Lego naastud, kuid ainult tellise väliskülg haarab naastud, mis minu kogemuse kohaselt viib suhteliselt nõrga ühenduseni.
  • Duplo alusplaatidel on lameda ülaosaga naastud. Need ei sobi Legoga.

Tundub, et Duplo-ga ühilduvaid Lego-klotse on palju vähem levinud kui varem. Vaatasin just ühte "suurt loomingulist telliskasti" ja leidsin, et ainult umbes 16% sisust oli traditsioonilisi Duplo-ga ühilduvaid telliseid. Temaatilised komplektid (sealhulgas vahemik "Juuniorid") sisaldavad sageli peaaegu mitte ühtegi

#3
+4
Rambling Brick
2018-05-14 07:58:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Duplo tellised, mis on toodetud pärast 2002. aastat, ühilduvad ka suurema, piiratud aja jooksul toodetud tellisega, mida nimetatakse Quatro- see on igas mõõtmes neli korda suurem kui standardsete telliste suurus. Vanemaid 2x4 telliseid piiras torude vaheliste tugipostide kõrgus.

system, Duplo and Quatro bricks stacked

#4
+3
Mookie Wilson
2012-02-13 04:58:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jah! Duplod on kaheksa korda suuremad kui vastavad legotellised.

Teil on õigus, kuid see asjaolu ei tõenda, et need sobivad kokku. Nagu ** @Joe Wreschnig ** oma vastuses ütleb (http://bricks.stackexchange.com/a/46/171), ei ühildu paljud "LEGO-ga ühilduvad" tellised DUPLO-ga, ehkki neil on sama maht (ja "välimine kuju") LEGO tellisena.
#5
+2
JM Kraemer
2013-03-10 03:04:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vastus on: jah. Tegelikult kasutan oma aastaprojektis Duplo osa, mille sõber mu ühest Lego Landi pargist hankis. Selle kasutamisel pole kunagi probleeme olnud.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...