Küsimus:
Mis on kõige tasuvam viis LEGO klotside ostmiseks?
craigmoliver
2011-10-26 22:20:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen leidnud paar kohta, kust LEGO-d hulgimüügist võtta, kuid neil kõigil on erinevaid probleeme.

Kas kellelgi on tõhusamat ja tõhusamat viisi telliste ostmiseks?

üksteist vastused:
#1
+58
HaydenStudios
2011-10-26 23:20:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Esiteks, nagu mainisite, pole Ebay võrgu suurim koht telliste hankimiseks. Nagu tundub, et olete sellest teadlik, on nende üksikute müüjate käest raske saada üksikuid telliseid. See, et peate maksma erinevatelt ostjatelt eraldi saatmise ja ebamõistlikud hinnad, võib tõesti kokku tulla.

Siis on LEGO pood. Siit saate osta LEGO telliseid otse LEGO ettevõttelt. Telliseid saate eraldi osta ettevõttelt Pick-A-Brick või osta nende praegu reklaamitud komplekte. Negatiivne külg on see, et ilmselgelt ei kanna nad lõpetatud komplekte, valik Pick-A-Brick on piiratud ja hinnad on ebarahuldavalt kõrged, pannes taala kiiresti kokku. Saatmisajad võivad olla üsna kiired ja odavad, st kui neil pole praegu oma laoga probleeme. Kui need on, siis võib tellimusi palju aega edasi lükata, mis on minuga juhtunud kaks korda. Esitasin kord seal tellimuse, mille saabumiseks kulus ligi kaks kuud.

Siis on olemas Bricklink. Tundub, et olete sellest veebisaidist teadlik. Mulle meeldib see väga. Paljude inimeste arvates on see parim allikas, kust LEGO klotse hankida. Hinnad on odavad, see kannab endas peaaegu kõiki tükke ja komplekte, mis kunagi välja lastud, (ka lõpetatud), tööriistad telliste leidmiseks on kasulikud ja enamik sealseid inimesi on päris toredad. Liides on üsna kasulik, peate lihtsalt sellega kursis olema. Kui olete sellega harjunud, olen kindel, et see ei tundu teile nii "kohmakas". Üksikasjaliku abi saamiseks sisestage jututuba. Sealsed inimesed on väga toredad ja on hea meel, kui osutate teid õiges suunas. Saatmisajad varieeruvad sõltuvalt piirkonnast, kust ostate. Oma riigist ostmine võib tuua TLG-i saatmise kiiruse nende parimatel päevadel. Bricklinkil on siiski palju vähem tõenäolisi tehnilisi raskusi, kuna iga tellimus on lihtsalt üksikmüüja, kes saadab midagi postkontorisse ja on seetõttu minu kogemuste põhjal usaldusväärsem olnud.

#2
+23
ascendlyJJ
2011-10-30 20:23:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui võtate ühendust oma lähima LEGO kauplusega, saavad nad müüa teile telliskivide ümbrise umbes 70 dollari eest, mis annab mulle öeldud, et umbes 650 2x4 tellist, mis on umbes 0,11 dollarit tellise kohta. Need on tellised, mis tavaliselt lähevad telliskiviseinasse. Võimalik, et saate osta ümbrise lihtsalt poodi sisse astudes, kuid eeldage, et juhataja peab tellima tellised 4-nädalase tarneajaga.

Ma arvan, et see lähenemine on tellislingi jaoks tore täiendus. com.

#3
+17
Nathan
2011-10-26 23:59:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Telliskivi on tõesti parim koht otsitavate telliste hankimiseks. See töötab tõesti hästi, kui olete sellest aru saanud. See muudab ka otsitavate tükkide leidmise üsna lihtsaks ... kui teate, kuidas seda nimetatakse või kuidas seda kirjeldada.

Kõige raskem on harjuda, milliseid osi nimetatakse. Nii et minu ettepanek on leida müüja, kellel on suur inventar, ja lihtsalt tutvuge sellega ning uurige, kus asuvad erinevat tüüpi osad ja mida neid Bricklinkis nimetatakse. Teise võimalusena võite sirvida teile tuttavat komplekti ja vaadata komplekti inventari, et teada saada, mida Bricklink neid osi nimetab.

Veenduge, et kasutaksite funktsiooni Wanted List. See on BrickLinki üks olulisemaid osi ja paljud uued kasutajad igatsevad seda täielikult. Erinevate projektide jaoks võib teil olla üks peamine soovitud loend ja täiendavad soovitud loendid. Kui olete põhikataloogist üksused oma soovitud loendisse lisanud (saate lisada komplekte, osi, kleebislehti, minifigu - mis tahes kataloogis olevaid asju), saate kontrollida, milline müüja kannab kõiki või vähemalt enamikku soovitud kaupadest. / p>

Võite ka otsingut kitsendada värvi, hinna, riigi, uue / kasutatud jne järgi. See on BrickLinki kõige kasulikum funktsioon, mis säästab teie ostude ajal palju aega ja raha.

Pöörake tähelepanu ka müüjate tagasisidele ja tingimustele. Pärast paar kuud ostlemist näete, kui uskumatu on BL ja BL kogukond. BL on tõesti LEGO fännide unistus.

#4
+11
jmk
2013-07-13 23:52:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ridadel Klassikaline olevatel komplektidel on tellise maksumuse osas hea väärtus. Kompromiss on see, et te ei saa suurt mudelit, mida ehitada paljudesse edasijõudnutesse.

#5
+11
Kevin
2013-11-09 04:11:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Brickowl.com on veel üks Bricklinki stiilis sait, millel on uuendatud liides ja hõlpsam ostukogemus. Liides on hästi kujundatud ja neil on sisseehitatud funktsioon, mis võimaldab teil oma sooviloendis olevate osade jaoks leida parima kaupluste kombinatsiooni ja seejärel lisada need kõik korraga oma ostukorvi. See annab teile isegi kokku + saatmiskulud!

Telliskivi on minu isiklik lemmik. Nii palju lihtsam kasutada.
#6
+10
jncraton
2015-05-25 23:06:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ehitasin lehe, et leida LEGO hulgipakkumisi heade pakkumiste jaoks, filtreerides kohandatud algoritmi abil eBay tulemused.

Nagu teised on öelnud, võib eBay olla kulutõhus viis puistetelliste korjamiseks. Kahjuks võib LEGO hulgi leidmiseks olla kallis kallite või rämpspostituste rohimine.

See veebirakendus võtab osa sellest tööst ära, arvutades naela hinna ja sorteerides tulemused parima hinna järgi.

screenshot

#7
+9
62Bricks
2013-07-17 20:31:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma teen eBay juhtumi:

Hulgaliselt umbes 4–5 naela suurused kaubad, kaasa arvatud saatmine, maksavad sageli umbes 7–8 dollarit naela (või vähem) eest. . Ostan palju neid partiisid, mida loen ja sorteerin ning keskmine tüki hind on olnud umbes 2,5 senti.

Kui olete eBay müüja, võite loobuda osadest, mida te ei oska. tahan hoida. Kui palju annab vähe või soovitavaid tükke, võite mõnikord isegi oma raha tagasi teenida või kasumit teenida. See nõuab siiski aega ja teadmisi LEGO osade kohta ning võimet kohati häguste eBay fotode hulgast märgata.

Kuigi Bricklinkis müüakse paljusid tavalisi osi 1 või 2 sendi eest, on soovitavamad osad ja värvid on kuskil 5 sentist kuni mitme dollarini - pluss saatmiskulud. EBayst maksate hulgipakkidega keskmiselt vähem tükikese eest. Olen suutnud teenida väikseid rahalisi kasumeid osade müümisel hulgipartiidest ja lisanud oma kollektsiooni umbes 15 000 tükki. Võib-olla pole see kõige tõhusam meetod, kuid kulutõhususe huvides ei saa te tasuta võita.

#8
+5
NickAb
2014-03-10 08:40:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

On rakendus, mis aitab leida Bricklinki poodide kombinatsioone, mis pakuvad kõiki soovitud osi madalaima hinnaga (v.a saatmine). Selle rakenduse kohta saate lisateavet lugeda ja alla laadida aadressilt http://buildingoutloud.com/brickficiency.php

Seal on ka väike programm nimega [Brick Wizard] (http://thebrickwizard.com/). See toimib samamoodi nagu Brickficiency, kuid kiiremini (ja on minu jaoks paremaid tulemusi andnud, kuid see võib erineda).
#9
+4
dephone
2014-02-19 21:32:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Telliskivi. Tahaksin lisada, et tarkvara (MLcad, LeoCad, Bricksmith) abil saate mudeli üles ehitada või lihtsalt koostada loetelu vajalikest juppidest. Avage see BrickStore-nimelises programmis ja saate seejärel otse soovitud loendisse eksportida. See on Bricklinki kasutamisel väga mugav. Võite isegi vaadata programmis hinnakeskmisi ja hüpata otse teistesse valitud osi müüvatesse poodidesse!

See on palju kiirem kui kogu aeg ringi navigeerimine - heitke pilk:)

Samuti ärge muretsege, et uus telliskiviklink näeb silmis palju lihtsam välja.

#10
+3
Wolly
2015-11-11 10:09:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma ei tea, kus te elate, kuid kui elate Walmarti lähedal, külastage nii tihti kui võimalik, alustades umbes 3 nädalat enne jõulupühi. Lego müüb oma tohutuid loovseeria osade kaste, 1600 tükki, umbes 30 USA dollari eest. Mega plokid soodustavad ka nende ekvivalente poole võrra. Lego kastid ei pea kunagi vastu 2 päeva, hoolimata sellest, kui palju neid laos on, müüb Walmart välja. Mega plokkidest välja müümine võtab umbes nädala. Viimased jõulud ostsin vaid 4 Legost, selle jõulud ostan 10. Muidugi eeldan, et Lego teeb seda uuesti.

Küsige oma Walmarti mänedžerilt, kas nad on osa Lego Xmasi müügist . Te ei saa neid telliseid odavamalt kui see! Parim järgmine on Kijiji müük või Bricklinki müük. Mõnikord müüvad koolid ja ettevõtted Bricklinkis varusid maha, kuid ka need müügid kestavad harva ka paar päeva. Ostsin sadu suuri tehnikatükke NY-i daamilt, kes puhastas kooli inventuuri, 80 dollari eest koos postikuludega. Postikulu maksis 50 dollarit. Ta oleks müünud ​​mulle NXT robotid 125 dollari eest, kuid mulle meeldib hoopis VEX ...

#11
+3
Michael Verschaeve
2017-02-22 18:58:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Igas ametlikus legopoes on sein lego-tellistest riiulitega. Seal saate täita väikese või suure tassi. Olenemata sellest, kuidas tassi täidate, on see fikseeritud hind tassi kohta. Ilmselt on valik piiratud, kuid kui juhtub, et teil on pakutavaid telliseid kasutada, on see telliste hankimiseks sageli kõige kulutõhusam viis.

Seda tingimusel, et panete tellised tõhusalt kokku (see võib säästa kuni 50%).

Ma tean mitut inimest, kes veedavad terve pärastlõuna seal tasse täites, kaupluse töötajad ei paista sellest midagi.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...