Küsimus:
Mis on "LEGO ehitusmeistrite akadeemia"?
user23
2011-10-26 00:52:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ühes LEGO poes nägin kasti, milles reklaamiti "LEGO Master Builder Academy". Kaasas oli raamat ja veebipõhiseks registreerumiseks vajalik kood ning mainiti tellimistasu.

Mis see "akadeemia" on? Mida ma komplektiga saan? Kui palju see maksab?

Näib olevat ainult USA
Varsti viivad nad liini Saksamaale. Osalesin hiljuti kolme komplekti juhiste ja muude kaasnevate materjalide tõlkimisel inglise keelest saksa keelde.
Kaks vastused:
#1
+24
LegoSonicBoy
2011-10-26 01:02:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Põhimõtteliselt on see programm, kus LEGO meistrimehed jagavad ja annavad oma LEGO ehitusteadmisi liikmetele edasi. Kui mäletate LEGO BrickMasteri, on MBA selle järeltulija.

LEGO MBA saidil on jaotis Juhend, mis vastab teie küsimustele. Täpsemalt lehelt Mis on LEGO MBA?:

Mis see on "Akadeemia"?

LEGO Master Builder Akadeemia on kodusisene ja veebikogemus, kus tõelised LEGO meistrimehed jagavad põhi- ja edasijõudnute ehitamise, loovuse ja disaini näpunäiteid ja tehnikaid lastega (vanuses 8 või enam), kes tahavad paremaks ehitajaks saada.

plokkpakkumine>

Mida ma komplektiga saan?

Esimene aastatellimus sisaldab LEGO MBA komplekte 2–6, üks komplekt tarnitakse iga 2 kuu tagant, pluss piiramatu juurdepääs ainult liikmetele mõeldud LEGOmba.com veebisaidile! Iga LEGO MBA komplekt sisaldab 84-leheküljelist disaineri käsiraamatut, mis õpetab LEGO Master Builderi tehnikaid, lisaks artikleid, ehitusjuhiseid, mis on täis Master Builderi näpunäiteid, LEGO telliseid 3 uue mudeli loomiseks (ükshaaval) ja eksklusiivseid minifiguure või tarvikuid.

Kui palju see maksab?

Tellimus, mis sisaldab komplekte 2-6, on 69,99 dollarit ja seda saab osta veebis või telefoni teel.

See leht „umbes” ja ülejäänud sait peaksid vastama mõnele teisele teile tekkivale küsimusele.

#2
+8
tooshel
2011-10-26 01:02:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See asendas vana programmi "BrickMaster", kus Lego ettevõte saatis iga kuu koomiksiraamatu ja uue väikese Lego komplekti.

Uues programmis on nii pro- kui ka con-sid, kuid see on umbes sama, välja arvatud, et esimene komplekt on palju suurem "stardikomplekt" ja ehitusraamatud on üksikasjalikumad (ja ma arvan, et koomiline osa on kadunud, kuid Ma võisin seda lihtsalt igatseda ... Ma olen neid lihtsalt hankinud ja kappi pannud ega teinud nendega eriti midagi.

  • PRO: Uued raamatud teevad paremat tööd selgitades, kuidas mudelit üles ehitada, ja üksikasjad selle kohta.
  • PRO: raamatud on tõelised raamatud, mitte voldikud.
  • PRO: iga komplekt ehitab üles varasemad komplektid

  • CON: See on kallim

  • CON: Praegu on see kõik samal "ruumi" teemal, samas kui vana programm komplekt erinevatest seeriatest nagu Linn, Tähesõjad, Looja jne.
See vastus on vale; ainult esimene teema on kosmoseteema. Samuti ei paku see teavet kulude ega veebipõhise aspekti kohta.
@JoeWreschnig Esimene komplekt on ainus komplekt, mis on väljas. Ja kõik need komplektid on kosmoseteema, samas kui vana telliskivimeistriprogramm igal teisel kuul on teil täiesti erinev seeria.
Teine komplekt, mis on väljas, on mikrobuumi-teemaline lennujaama ja võistlusrajaga - mitte kosmosega. (See sisaldab küll kosmosesüstikut, kuid need pole tavaliselt "kosmoselegod".) Järgmised komplektid on robot, lend, olend ja auto.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...