Küsimus:
Kuidas ma saan linnamõõdulisi rattaid motoriseerida?
Denis Otkidach
2011-10-26 16:31:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tahaksin ehitada linnamõõdulisi (6 naela laiuseid) sõidukeid, mis on mootoriga kas PF-mootori või kellakeeramisega. Peamine probleem on praegu ratta (de) ühendamine mootoriga. Kas teljeauguga LEGO rattaid on piisavalt vähe? Kas teil on mõni muu idee selle ühendamiseks mootoriga (hammasrataste, hõõrdumise või muude vahenditega)?

Viis vastused:
#1
+13
oezi
2011-10-26 17:11:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui ma õigesti mäletan, sobivad väikeste LEGO City velgede rehvid suurepäraselt Technic 1/2 puksile, mis annab teile siis teljeaugu, kuid pange tähele, et see on maas väga tasane . Ma ei tea, kas see on piisavalt kõrge, et lisada väga väike käik ja luua ühendus mootoriga.

small city wheel

4 naela laiust ei tundu mootori või kellamehhanismi panemiseks piisavat. Ma mõtlesin 6 naastut, mida kasutatakse veoautodes, bussides, maasturites: nad kasutavad suuri rattaid. Kuid see on igal juhul kasulik teave.
kui kasutate 1/2 põõsast ja lisate ise telje, saate oma sõidukit ehitada nii, nagu soovite - sõltub ainult teie kasutatavast sillast.
Kui käik ei sobi, sobiks kummipaela vöö.
@Pubby Teate, et nad teevad LEGO tehnikavöösid.
#2
+11
retracile
2011-11-02 08:06:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Süsteemirataste jaoks on olemas mitu tagasimootoriga mootorit. Vaadake tellise lingi jaotist Mootor, mitteelektriline. Seal on isegi üks laetav elektrimootor.

Mõnes vanas kosmosekomplektis oli siiski ka teljeauguga täiskummist rehv sellel võib olla ümaram kuju kui otsite.

#3
+11
pcantin
2012-12-24 02:48:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Alates selle küsimuse esitamisest tahtsin ehitada midagi, mis sobiks selle skaalaga. Selle tulemus on järgmine:

enter image description here

Ma tean, et see ei kasuta ainult LEGO tükke, vaid arvasin, et pole mingit võimalust muuta LEGO mootoreid tavaliseks "sees" välimusega LEGO City sõiduk. Nii et see on põhimõtteliselt omatehtud mootoriga tellis, mis on valmistatud 2x2 tellistest, mis on liimitud 2x2 rataste tellise külge. Seejärel rookisin sisemused välja, et kogu elektroonikale koht leida.

Seda juhib ATtiny kiip (sarnane Arduino kiibiga) ja kasutab 3,3 V LIPO akut. Mootor on väike 'piiparimootor', mille sain vanalt mänguasjalt. Kiip on programmeeritav ja suudab mootorit töötada erineva kiirusega. Olen üsna kindel, et suudaksin välja mõelda, kuidas juhtimismehhanism selle jaoks sobivaks teha, ja kui ma hulluks lähen, siis BlueToothi ​​tellis selle kaugjuhtimiseks ...

Saate seda näha lisateavet leiate selles videos, vaadake seda selles videos ja mul on rohkem pilte minu ajaveebis.

+1 Ma olin just muutmas oma arvates kirjaviga, kuni selle üles otsisin. Sa tõesti mõtlesid, et see on ATtiny kiip. :)
Sel juhul ATtiny13. Mulle meeldib selle kiibiga töötada. Ma kavatsen hankida mõned pinnale paigaldatavad, et teha veelgi väiksemaid projekte.
#4
+6
Denis Otkidach
2011-11-03 18:09:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Enamik tänapäevaste linnakomplektide sõidukeid kasutab ∅20 × 12 mm rehvidega rattaid. Sellise rehvi saab ühendamiseks ühendada 12-hambalise kahekordse kaldega hammasratta või kitsama ∅11 × 8 mm ratta ja 12-hammasse kaldus hammasratta kombinatsiooniga. telg. Ainus probleem, mida ma selle lahendusega näen, on see, et rehvid on käigult veidi paistes, nii et neid ei pöörata vabalt, kui need on kaetud kaarega porikaitsega.

Tore oleks näha selle seadistuse pilti.
#5
  0
Mr. Shiny and New 安宇
2014-08-25 21:27:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võite proovida oma rattaid ühendada hõõrdtapi / -telje abil

enter image description here

See annab rattarummule mõnevõrra hõõrdumist ja annab samas mootor teljega pööramiseks. See ei toimi, kui vastupanu on liiga suur, kuid väikeste seadistuste jaoks võib see olla okei ja see sobib kõikidesse olemasolevatesse tihvtidega ühendatud ratastesse. Kui tunnete end hullumeelsena, võite alati telje rattarummule liimida või kasutada hõõrdumise suurendamiseks vardasse kinni keeratud vardatükki. Mitte et ma selliseid tehnikaid soovitaksin!

On ka rattaid, mida telgede abil pööratakse, näiteks see ratas. Tegelikult näete sellel lehel paljusid ratta- / rehvikomplekte, mille Lego on tarninud, ja palju on ratta rummu teljega ühendatud. Kõiki neist saab hõlpsasti mootoriga juhtida, kuigi mitte kõik neist ei ole 6-kohalise linnamõõdu jaoks piisavalt väikesed.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...