Küsimus:
Kas mõni KRE-O trafode komplekt tegelikult muundub?
user23
2011-10-26 01:10:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGO-ga ühilduvast telliskivimänguasjal KRE-O on mitu ametlikult litsentsitud mudelit Transformers. Mul on kaks väiksemat mudelit ja nad tegelikult ei „muundu“ - võtate need lahti ja panete need koos erineval kujul.

Kas mõni komplekt kasutab teisenduse pakkumiseks mudeli funktsioone või on nad kõik lihtsalt erinevad mudelid, mis kasutavad samu telliseid?

Neli vastused:
#1
+7
oezi
2011-10-26 19:54:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Seal on peaaegu 20-minutiline video kre-o Optimus Prime'i kohta youtube'is, kus peaaegu kõike näidatakse üksikasjalikult - välja arvatud transformatsioon ise. Olen tõesti kindel, et kui see oli võimalik ilma seda lahti monteerimata ja nullist üles ehitamata, siis kuvati seda siin, nii et vastus näib olevat: ei.

Olen hiljuti näinud telereklaami nende kohta ja nad on üsna kindlad teemal "Sõiduk sõidukina, siis ** UUESTI ** robotiks".
#2
+6
Lunatik
2011-10-26 01:13:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma pole ühtegi ostnud, kuid mitte midagi, mida ma kuulnud olen, soovitab neil seda teha ja disainilahendusi vaadates ei näe, kuidas see oleks võimalik.

#3
+4
Nathan
2011-10-27 00:04:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ükski neist ei muundu. Peate need lahti võtma ja igasse režiimi uuesti üles ehitama. Need on sisuliselt kaks mudelit, mis kasutavad iga režiimi vahel ühtesid ja samu telliseid.

#4
+1
Caleb Woodman
2016-04-04 08:34:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen need komplektid kokku loonud ja pean selles osas leppima kõigi teistega.

Siiski! Kui kasutate paari liikuvat osa või häkkite mõne sama ulatusega LEGO tükiga, saate need osta, et kõik ise muuta.

Optimus Prime'i komplekt on tegelikult piisavalt häkitav, et seda uuesti ehitada. üksi päris trafo, kuid te ei saa seda välja nagu tavaline trafo ega selle nimekaim.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...